Kullanım Amacı

Sağlıklı ses dağılımını yaparak istenilmeyen sesleri minimuma indirmek. Ses emme özelliği ile ses dalgalarını içerisine hapsederek mekanların içerisine ve dışarısına dağılmasını engeller. Aynı zamanda ısı kontrolü yaparak tasarruf sağlar

 


 

Uygulanan Yerler

Tavan, duvar ve zemin olmak üzere; sinema salonları, konferans salonları, okullar, spor salonları, fitness salonları, yüzme havuzları, restoranlar, hastane MR, ameliyathane, röntgen odaları, düğün salonları, kafeteryalar, bale tiyatro salonları, müzikli mekanlar, makina ve makinist odaları, atış poligonları, stüdyo odaları, ofislerde, evlerde, inşaatlarda kat aralarında, duvarlarda uygulanmaktadır.

 

İç Mekanlarda Akustik Yalıtım Ürünleri

Yüksek ses emme performansına sahip kaplama ürünleri yelpazesiyle, ses emici niteliklerin doğal bir ürünün sürdürülebilirliği ve eko uyumluluğu ile estetik açıdan cazip ve mekanik olarak dirençli olan en son çözümleri sunar.

Özel yüzey konformasyonuna sahip ahşap yünü paneller aslında doğal akustik emicilerdir ve gürültünün bulunduğu yüzeyde emilimini sağlar.

 

2 Adımda Kolay Montaj

Ürünlerimizin uygulama alanları sizin keyfinize ve tasarım ruhunuza bağlı kalarak bizzat sizin tarafınızdan, rahat ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

 

1

Akustik malzemenin arka yüzüne kenarlardan taşmayacak şekilde montaj kiti veya silikon, kalekim, alçı vb. malzeme uygulanır.

2

Desene göre yerine konulup, üzerine bastırılarak montelenir

Bize Ulaşın


+90 312 278 04 14