CELENIT


CELENIT NEDİR?

Celenit, mineralize köknar ağacı yününün, mineral bir karışım olan Portland çimentosu ile kaplanması sonucu elde edilen, ısı ve akustik yalıtım özellikli bir panel serisidir. Ayrıca, Celenit ürünleri bir veya iki panelin, diğer yalıtım ürünleri ile birleştirilmesi suretiyle üretilen ve tüm malzemelerin en önemli özelliklerini tek parçada birleştiren, önemli sandviç panel serilerini içermektedir.

devamını oku


ÜRÜNLER

CELENIT N ECOBIOCOMPATIBLE

Uzun kesilmiş mineralize köknar ağacı yünü ile Portland çimentosundan oluşan panel.

CELENIT NB ECOBIOCOMPATIBLE

Uzun kesilmiş mineralize köknar ağacı yünü ile beyaz Portland çimentosundan oluşan panel. Güzel görünümlü, özel ve kalıcı bir ürün.

CELENIT A ECOBIOCOMPATIBLE

İnce mineralize Köknar ağacı yünü ile ince mineralize Portland çimentosu karışımından yapılmış panel.

CELENIT AB ECOBIOCOMPATIBLE

İnce mineralize Köknar ağacı yünü ile beyaz Portland çimentosu karışımından yapılmış panel . Hoş görünümlü özel, kalıcı ürün.

CELENIT R ECOBIOCOMPATIBLE

Uzun kesilmiş mineralize köknar ağacı yünü ile Portland çimentosundan oluşan ve üç adet ahşap çıta ile kuvvetlendirilmiş panel.

CELENIT RB ECOBIOCOMPATIBLE

Uzun kesilmiş mineralize köknar ağacı yünü ile beyaz Portland çimentosundan oluşan ve üç adet ahşap çıta ile kuvvetlendirilmiş panel. Güzel görünümlü, özel ve kalıcı bir ürün.

CELENIT S ECOBIOCOMPATIBLE

Özellikle kalıcı kalıplı beton imalatlarında kullanılmak üzere kuvvetlendirilmiş uzun,mineralize köknar ağacı yünü ile Portland çimentosundan imal edilmiş panel.

CELENIT CG/F ECOBIOCOMPATIBLE

Bir katman alçı plaka ile oluşturulmuş Celenit N paneli .

CELENIT P2 ECOBIOCOMPATIBLE

5 mm kalınlığında, mineralize köknar ağacı yünü ile Portland çimentosundan oluşan plakaya birleştirilmiş expanded polystyrene levhalı panel.

CELENIT P2B ECOBIOCOMPATIBLE

5 mm kalınlığında, mineralize köknar ağacı yünü ile beyaz Portland çimentosundan oluşan plakaya birleştirilmiş expanded polystyrene levhalı panel. Güzel görünümlü, özel ve kalıcı ürün.

CELENIT P3 ECOBIOCOMPATIBLE

Her iki yanında, 5 mm kalınlığında, mineralize köknar ağacı yünü ile Portland çimentosundan oluşan plaka arasında, expanded polystyrene dolgulu panel.

CELENIT L3 ECOBIOCOMPATIBLE

Her iki yanında, 5 mm kalınlığında, mineralize köknar ağacı yünü ile Portland çimentosundan oluşan plaka arasında, yüksek yoğunluklu taşyünü dolgulu panel.

Bize Ulaşın


+90 312 278 04 14